Na predaj 4-izbový rodinný dom - novostavba v obci Lehota neďaleko NItry

Na predaj 4-izbový rodinný dom – novostavba v obci Lehota neďaleko NItry

  • 142 M2
  • 4 x Spálňa

Moderný 4-izbový nízkoenergetický rodinný dom – novostavba (celková úžitková plocha 129 m2), nachádzajúci sa vo vyhľadávanej obci Lehota, vzdialenej len cca 6 km od mesta Nitra.
Dom je 2-podlažný, architektonicky atraktívne moderne riešený, pričom prízemie tvorí denná časť, tvorená veľkou obývacou izbou spojenou s kuchyňou so špajzou a veľkou so slnečnou terasou. Oddychová časť pozostáva z 3 izieb, priestrannej kúpeľne s WC. Príslušenstvo domu tvorí vstupné zádverie s priestorom na šatník, WC s umývadlom pri vstupe, komora a technická miestnosť. V suteréne sa nachádza priestranná garáž (4,4 x 9,5 m) s automatickou bránou.
Pri výstavbe boli použité kvalitné moderné materiály, dom je stavebne ukončený do štádia holodomu, je murovaný s kvalitným zateplením, napojený na všetky inžinierske siete, kúrenie je ústredné podlahové, je tu komín s prípravou na krb.
Dom sa nachádza na 6 árovom pozemku v tichom prostredí v novej stavebne takmer uzatvorenej lokalite s vynikajúcim prístupom asfaltovými komunikáciami, napájač na diaľnicu R1 je vzdialený cca 2 km.

© 2014 BIZOŇ & REALITY, All Rights Reserved