Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom - novostavba v obci Golianovo

Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom – novostavba v obci Golianovo

  • 120 M2
  • 2 x Kúpelňa
  • 4 x Spálňa

Moderný 4-izbový nízkoenergetický rodinný dom – novostavba (zastavaná plocha 142 m2), nachádzajúci sa vo vyhľadávanej rýchlo sa rozvíjajúcej obci Golianovo, vzdialenej len cca 9 km od mesta Nitra.
Dom je 1-podlažný s obytnou plochou (bez plochy terasy) 104 m2, architektonicky atraktívne moderne riešený. Dispozične je rozdelený na dennú časť, tvorenú veľkou obývacou izbou spojenou s kuchyňou so špajzou a krytou terasou (16 m2) so slnečnou západnou orientáciou. Oddychová časť pozostáva z hlavnej spálne s vlastnou kúpeľňou s WC a šatníkom, ďalších 2 izieb a priestrannej kúpeľne s WC vybavenej dvoma umývadlami, vaňou i pohodlným sprchovým kútom. Príslušenstvo domu tvorí vstupné zádverie s priestorom na šatník, ďalšie WC s umývadlom pri vstupe a technická miestnosť (kotolňa s technológiou ústredného kúrenia a priestorom na práčku so sušičkou).
Pri výstavbe boli použité kvalitné moderné materiály, dom je stavebne ukončený do štádia holodomu, je murovaný s kvalitným zateplením, drevený krov, strešná krytina škridla, napojený na všetky inžinierske siete, kúrenie je ústredné podlahové, komín s prípravou na krb. V prípade záujmu je možné dom dokončiť do štandardného prevedenia (viď foto v závere prezentácie), prípadne použitím materiálov podľa požiadavky záujemcu.
Dom je postavený na 5,2 árovom pozemku v tichom prostredí v miernom svahu so západnou orientáciou, neďaleko školy, napájač na diaľnicu R1 je vzdialený cca 5 km.

© 2014 BIZOŇ & REALITY, All Rights Reserved