Pracovné príležitosti

Premýšľate nad podnikaním, no chýbajú Vám na rozbeh vedomosti, skúsenosti? Máte mobil a vlastné auto? Pridajte sa k nám a naučíme Vás všetko o sprostredkovaní predaja či prenájmu nehnuteľnosti. Naučíme Vás obchodovať vo svete realít, komunikovať s klientmi na profesionálnej úrovni a pod.
Hľadáme a máme záujem výhradne o ľudí, ktorí majú jasnú predstavu o tom, čo od tejto práce očakávajú, chcú sa učiť, zlepšovať a rásť.

• Miesto práce: Nitra a okolie
• Ponúkaný plat (brutto): provízny systém ohodnotenia
• Druh pracovného pomeru: živnosť, trvalý pracovný pomer

Náplň práce

Sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností
Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
Vyhľadávanie vyhovujúcich nehnuteľností podľa požiadaviek klientov
Príprava propagácie a inzercie nehnuteľností
Vykonávanie prehliadok nehnuteľností, príprava fotodokumentácie
Prezentovanie vybraných nehnuteľností klientom
Pripravovanie administratívnych podkladov pre uzatvorenie obchodného prípadu
Administratíva, spravovanie a aktualizovanie portfólia nehnuteľností a databázy klientov

Iné výhody
Pracovná doba je po dohode flexibilná, no vyžadujeme každodenné plnenie si pracovných povinností.

Požiadavky na zamestnanca:

Požadované vzdelanie
– stredoškolské s maturitou
– vysokoškolské

Znalosti
Jazykové znalosti:
– Slovenský jazyk
– Anglický jazyk – znalosť je výhodou

Počítačové znalosti – používateľ:
– Microsoft Excel – pokročilý
– Microsoft Outlook – pokročilý
– Microsoft Word – pokročilý

Vodičský preukaz
– skupina B

Osobnostné predpoklady a zručnosti
– komunikatívnosť, seriózne a príjemné vystupovanie
– asertivita, zodpovednosť
– flexibilita, samostatnosť, lojálnosť
– organizačné a obchodné zručnosti

Záujemcovia o prácu posielajte svoje životopisy spolu so žiadosťou na adresu reality@bizon.sk s predmetom MAKLÉR – MAKLÉRKA. Uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor do kancelárie BIZOŇ&REALITY, s.r.o., 949 01 Nitra, Farská 31