Na predaj luxusný 3-izbový apartmán Bratislava, River Park

Na predaj luxusný 3-izbový apartmán Bratislava, River Park

  • 107 M2
  • 1 x Kúpelňa
  • 3 x Spálňa

Ponúkame na predaj moderný nový 3-izbový apartmán s úžitkovou plochou takmer 107 m2, nachádzajúci sa v exkluzívnom komplexe River Park priamo na nábreží Dunaja v Starom meste. Dispozične je apartmán tvorený vstupnou chodbou so šatníkom a samostatnou toaletou, obývacou izbou s kuchyňou a vstupom na priestrannú terasu, 2 nepriechodnými spálňami a kúpeľňou s WC. Kuchyňa je vybavená modernou kuchynskou linkou s ostrovčekom a vstavanými značkovými spotrebičmi. Príslušenstvom apartmánu je murovaná skladová kobka a 2 garážové státia v suteréne polyfunkčného domu. V prípade záujmu je možné byt kúpiť aj bez garážových státí prípadne s jedným, pričom v takomto prípade sa uvedená cena zníži v sume 30.000,- € za každé garážové státie.

River Park sa nachádza v centre mesta Bratislava a je jednou z najlepších možností na bývanie v hlavnom meste. Nachádza len na skok od hradu a Starého mesta, priamo na promenáde na nábreží Dunaja. River Park je moderný polyfunkčný komplex vybavený vstupnou recepciou, moderným riešením interiérov, výťahmi, priestormi pre relax, bankou, obchodnými prevádzkami a pod.
Neváhajte a príďte sa pozrieť…

Ďalšie informácie, prípadne fotografický materiál a pod. Vám radi poskytneme v sídle našej firmy, resp. v kancelárii v Bratislave na Hviezdoslavovom námestí.

Ďalšie

© 2014 BIZOŇ & REALITY, All Rights Reserved